مزایای خرید ویلا در چمستان

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | شنبه 8 دی 1397 در ساعت 17 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مطمئنا آرزوی همه ما در کودکی و حتی بزرگسالی داشتن یک ویلا بوده است که رو به جنگل باشد و بتوان از زیبایی خدادادی محیط پیرامون آن نهایت لذت و استفاده برد. یکی از مناطقی که چنین ویژگی هایی دارد چمستان در شمال ایران می باشد. منطقه چمستان از تهران 180 کیلومتر فاصله داشته و میتوان ظرف 2 الی 3 ساعت به آن رسید. این شهرستان با دارا بودن فاصله ای 90 کیلومتری از شهر سازی یکی از مناطق بی نظیر جنگلی در شمال ایران می باشد.

بسیاری از افرادی که از شلوغی و آلودگی شهر تهران خسته شده اند برای مدتی به استراحت نیاز خواهند داشت. استراحت در یکی از ویلاهای بی نظیر موجود در چمستان بهترین و موثر ترین راه درمان اینگونه از افراد می باشد.

این شهرستان با دارا بودن امنیت بالا در کنار آب و هوایی مطبوع و دلچسب محیط مناسبی برای گذراندن یک تعطیلات بی نظیر در ایام تابستان و عید می باشد. از جمله مزایای داشتن یک ویلا در چمستان می توان به استفاده از چشمه های آب معدنی گرم لاویج در 25 کیلومتری جنوب این شهر اشاره نمود. این چشمه ها که اکثر چشمه های آب گرم می باشند این خاصیت را دارند که با استفاده دوره ای و مرتب درد های استخوانی افراد را کاهش و یا به کلی درمان نمایند.

شهرستان چمستان به کمک راه آسفالته به شهرستان نور و آمل نیز راه داشته و می توان از این طریق به این دو شهرستان نیز دسترسی داشت.

از دیگر مزایای خرید ویلا در چمستان می توان به خرید ویلا در چمستان با قیمت بسیار کمتر از سایر نواحی شمال ایران اشاره نمود. در این شهرستان ویلاها در مجتمع های ویژه ای ساخته می شوند که توسط نگهبانان 24 ساعته به خوبی محافظت می شوند. همچنین طرح های ساخت بینظیری برای ساخت ویلا در چمستان پیاده سازی شده است که چشم هر خریداری را به خود جذب می نمایند. دارا بودن مجوز های لازمه برای هر ویلا به همراه دارا بودن حق انشعاب آب ، برق و گاز از دیگر ویژگی های ویلا های موجود در چمستان می باشد.

شاید بتوان مهم ترین و اصلی ترین مزایای خرید ویلا در چمستان را امکان پرداخت اقساطی هزینه خرید ویلا در چمستان دانست. زیرا بسیاری از مالکین این ویلا ها مایلند تا با دریافت مبلغی از هزینه خرید ویلا آنرا در اختیار مشتری قرار دهند و در ادامه مابقی مبلغ را به صورت اقساطی بدون بهره از مشتری اخذ نمایند.

در صورتی که شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خرید ویلا در چمستان می باشید می توانید با شماره های موجود بر روی سایت با مشاورین املاک کثیری تماس گرفته و  از آن ها مشاوره های لازمه به جهت خرید ویلا در چمستان را دریافت نمایید.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()