بهترین شهر برای خرید ویلا در شمال

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | جمعه 8 فروردین 1399 در ساعت 20 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بهترین شهر برای خرید ویلا در شمال

ما ايراني‌ها خاطرات خوشي از شمال داريم و سواحل طولاني و جنگل‌هاي انبوه و زيبا آن هميشه زيبايي بي‌نظيري داشته است. خيلي از ما به داشتن يک  ويلا در اين خطه‌ي زيبا فکر کرديم، اما در کدام بخش از اين بهشت زيبا؟
 

اگر شما هم به داشتن ويلا درشهرهاي شمالي کشور فکر کرده‌ايد و مايل هستيد در بخشي از اين خطه‌ي زيباي کشور، ويلا بخريد، گروه مشاورين کثيري «مرجع معرفي ويلا در شمال» راهنمايي‌هاي کاربردي به صورت رايگان در اختيار شما عزيزان قرار مي‌دهد.

کدام استان شمال؟

وقتي صحبت از شمال مي‌کنيم، شايد خيلي از ذهن‌ها به سمت جاده چالوس، نوشهر و متل قو برود؛ اما خطه‌ي شمال بسيار پهناور و بزرگ است و هر قسمت آن زيبايي‌هاي منحصر به خودش را دارد که در مورد ويژگي‌هاي هر کدام براي خريد ويلا در شمال بحث مي‌کنيم. براي مشاهده ليست اين ويلاها و قيمت‌هاي آن‌ها به صفحه خريد ويلا در شمال مراجعه کنيد.


استان مازندران

استان مازندران شلوغ‌ترين و پر رونق‌ترين بورس ترين منطقه براي خريد و فروش و همچنين رهن و اجاره ويلا در منطقه شمال محسوب مي‌شود و البته زيبايي‌هاي بي‌نظير اين استان، نزديک بودن به شهر تهران و مردمان مهمان‌نواز آن از دلايل مهم اين اتفاق هستند. با کمي تحقيق در بازار املاک مازندران متوجه خواهيد شد که معمولا اين استان را به دو قسمت شرقي و غربي تقسيم مي‌کنند و ما هم به‌صورت جداگانه در مورد اين دو قسمت صحبت مي‌کنيم.

شرق مازندران

شرق مازندران از مرز استان مازندران با استان گلستان شروع مي‌شود و تا شهر بابلسر ادامه دارد. اين منطقه با توجه به ويژگي‌هاي جغرافيايي نتوانسته به بازار جذابي براي خريداران ويلا تبديل شود. زيرا از شهرهاي آن مثل ساري تا اولين جنگل‌ها بايد 50 تا 60 کيلومتر به سمت جنوب رفت تا به جنگل رسيد و براي رسيدن به ساحل نيز مسافت 30کليومتري به سمت شمال را بايد طي کرد؛ به همين علت معمولا افرادي که هدف‌شان زندگي در شمال است و نه تفريح، در اين مناطق به دنبال خريد ويلا هستند. بورس‌ترين منطقه در شرق مازندران براي ويلا را بايد بلوار دريا در شهر ساري دانست. جالب است بدانيد که قيمت ويلا در شرق مازندران از غرب آن گران‌تر است.

غرب مازندران

به جرات مي‌توان غرب مازندران را به‌عنوان بورس خريد و فروش ويلاي ايران و پر رونق‌ترين منطقه براي خريد و فروش ويلا در شمال نام برد. غرب مازندران به علت نزديکي جنگل به دريا و همچنين نزديکي به تهران، اکثر مشتريان خريد ويلا در شمال را به سمت خودش جذب کرده و اين منطقه را بايد به ? بخش تقسيم کرد. منطقه اول حد فاصل آمل چمستان و نور، منطقه دوم نوشهر، متل قو و نمک‌آبرود و منطقه سوم، رامسر است.


حد فاصل آمل، چمستان و نور


 
اين منطقه را مي‌توان مرکز خريد ويلا در استان مازندران دانست که تنوع بسيار بالايي در انتخاب ويلا چه از نظر قيمت که از 250 ميليون تا چند ميليارد وجود داره و چه از نظر نوع ساحلي يا جنگلي مي‌توانيد پيدا کنيد. وجود بازارهاي محلي، جنگل هاي زيبا مثل لاويج و مردمان خون گرم اين منطقه، هر کسي را براي داشتن ويلا در اين منطقه تشويق مي‌کند. بورس‌ترين بازار ويلا در اين منطقه، شهر جنگلي چمستان است چون از نظر شرايط اب و هوايي و اقليمي و دسترسي سريع و اسان به ساحل و جنگل و نزديکي به جاده هراز و همچنين وجود اب گرم لاويج که بخاطرخاصيت درماني آن مسافران بسياري از سراسر ايران به اين منطقه سفر مي کنند پارک جنگلي کشپل با جنگلي انبوه زيبايي دوچنداني به اين شهرجنگلي چمستان دادند شما مي‌توانيد براي مشاهده ويلاهاي شهر چمستان به صفحه خريد ويلا در چمستان برويد.

منطقه نوشهر، متل قو و نمک آبرود

منطقه نوشهر تا نمک‌آبرود از قديم تا به اکنون هميشه براي خريداران ويلا منطقه محبوب بوده است. تلکابين نمک‌آبرود، ييلاق کلاردشت، جاده چالوس و بازارهاي متنوع آن، اين منطقه را براي خريدران ويلا بسيار جذاب کرده؛ تهراني‌هايي که از ترافيک اين شهر بزرگ فرار مي‌کنند و به شمال پناه مي‌آورند، اما ترافيک‌هاي اين شهرها به خصوص در ايام پيک و تعطيلات عيد و تابستان بسيار ازار دهنده مي باشد و البته از قيمت هاي بسيار بالاي ويلا در اين مناطق هم نبايد چشم پوشي کرد.

رامسر
 
رامسر و نزديکي کوه‌هاي سرسبز به ساحل خزر، مجموعه‌هاي تفريحي از جلمه تلکابين و شهربازي رامسر، آب گرم‌ها، جنگل‌هاي زيبا از ديدني‌هاي متنوع در اين منطقه، رامسر را به شهري براي خريد ويلا در شمال تبديل کرده است. در اين منطقه به علت نزديکي کوه به جنگل، هر دو نوع ويلاي ساحلي و جنگلي را مي‌توانيد با فاصله کمي از هم انتخاب کنيد.

کلام اخر

داشتن يک ويلا در هر کدام از استان‌هاي شمالي مي‌تواند جذابيت‌هاي خودش را داشته باشد و با توجه به علايق و روحيات خودتان و البته در نظر گرفتن بعد مسافت، و االبته قيمت ويلا مي‌توانيد هر کدام از اين مقصدها را براي داشتن يک ويلا انتخاب کنيد.با توجه به تيم تحقيقاتي ما که پس از مشاهدات ميداني گسترده اي و در ارتباط بودن با افراد بسياري که براي خريد ويلا در شمال در تلاش هستن به اين نتيجه رسيدن که خريد ويلا در شمال فقط يک هزينه نيست بلکه يک سرمايه گذاريمي باشد.
خطه نور چمستان با رشد و افزايش قيمتي چشم گيري که در اين چند سال اخير داشته يکي از الويت هاي اصلي خريد ويلا در شمال براي خريداران ملک بوده.براي کسب اطلاع از اخرين قيمت هاي خريد فروش ويلا و زمين در شمال مي توانيد از سايت املاک کثیری ديدن فرماييد
به ياد داشته باشيم که خيلي‌ها حتي بودجه لازم براي داشتن يک خانه براي خودشان را هم ندارند. به اميد روزي که هر ايراني در کنار داشتن خانه خودش، بتواند يک ويلاي تفريحي هم داشته باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()