جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

فروش ویلا جنگلی در نور

شهرستان نور یکی از مناطقی است که میتوانید برای خرید ویلا در شمال مد نظر قرار دهید. با خرید ویلا جنگلی در نور مزیت های زیادی عایدتان خواهد شد. نور یکی از مناطق شمالی است که علاوه بر جنگل های سرسبز دارای جاذبه های گردشگری زیادی نیز میباشد. با استفاده از خدمات فروش ویلا جنگلی در نور میتوانید از این جاذبه ها و همچنین درختان انبوه نهایت لذت را ببرید. فایل های فروش ویلا جنگلی در نور را می توانید به صورت یکجا در این بخش از وب سایت املاک کثیری مشاهده نمایید و با مقایسه آنها برای خرید بهترین ویلا اقدام نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
تعداد سرویس بهداشتی
متراژ
تعداد پارکینگ
تعداد اتاق
زیر بنا
وام
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

زمانی که به شمال کشور برای گذراندن تعطیلات سفر میکنید چندین گزینه برای اقامت پیش روی شما خواهد بود که اجاره ویلا جنگلی و یا ساحلی از گزینه های پیش روی شما خواهند بود. اجاره ویلا در فصولی که مسافران به این منطقه سفر میکنند هزینه زیادی را در بر دارد پس بهتر است به فایل های فروش ویلا جنگلی در نور نیز نگاهی بیاندازید. خرید ویلا جنگلی نیز نسبت به ویلا ساحلی بسیار مقرون بصرفه تر میباشد.

ویلا جنگلی در نور میتواند آرامش بسیار بیشتری را برای شما به وجود آورد. ویلاهایی که در کنار ساحل واقع میشوند به دلیل سر و صدایی که امواج ایجاد میکنند آرامش کمی دارند ولی ویلا جنگلی میتواند آرامش زیادی را به دلیل فاصله ای که از دریا دارد ایجاد کند.

فروش ویلا جنگلی در نور قیمت بسیار مناسبتری دارد. قیمت ویلاهای واقع شده در این منطقه نسبت به ویلاهای دریایی بسیار پایینتر است و قابل مقایسه نیست. ویلا های دریایی به دلیل اینکه تقاضاس بیشتری برای خرید دارند و تعداد آنها محدود نیز میباشد از قیمت کمتری برخوردار  هستند.

ویلا جنگلی در نور چشم انداز کوه را در اختیار شما قرار میدهد. چشم انداز ویلا در این منطقه علاوه بر جنگل، کوهستان نیز میباشد که بسیار جذاب و زیبا است.

شهرستان نور از مناطقی است که دسترسی جاده ای بسیار خوبی دارد. بسیاری از نقاط شمال وجود دارند که دسترسی جاده ای خوبی را ایجاد نمیکنند و یا جاده های آنها کیفیت مناسبی ندارد. شهرستان نور از لحاظ دسترسی جاده ای و همچنین کیفیت جاده ها رتبه بسیار خوبی دارد. همچنین برای اینکه بتوانید به جاذبه های گردشگری منطقه سری بزنید به راحتی میتوانید با دسترسی جاده ای این مکان ها را بازدید کنید.

برای خرید ویلا جنکلی در نور انتخاب های متعددی را در اختیار خواهید داشت در صورتیکه برای خرید ویلا ساحلی و یا خرید ویلا جنگلی در مناطق دیگر چند گزینه معدود در اختیار شما خواهد بود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()