جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع

فروش ویلا ساحلی در نور

املاک کثیری گزینه های متعدد فروش ویلا از جمله فروش ویلا ساحلی در نور را پیش روی شما قرار می دهد. گذراندن ایام تعطیلات در شمال کشور یکی از تفریحات ساکنین شهرهای نزدیک به مناطق شمالی محسوب میشود. اما برای اینکه بتوان کیفیت سفر را بالا برد باید به فکر یک مکان مناسب برای اقامت بود. این اقامت میتواند با اجاره ویلا موقتی و با خرید ویلا در شمال دائمی شود. یکی از این مناطق شمالی که مردم بیشترین علاقه را نسبت به آن نشان میدهند شهرستان نور میباشد. شهرستان نور از شهرهای شمالی است که هم از جنگل و همچنین دریا برخوردار است. یکی از بهترین گزینه هایی که برای اقامت در این منطقه میتوانید انتخاب کنید خرید ویلا ساحلی در نور میباشد.  در ادامه این بخش می توانید فایل های متعددی از فروش ویلا ساحلی در نور را مشاهده نمایید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
تعداد سرویس بهداشتی
متراژ
تعداد پارکینگ
تعداد اتاق
زیر بنا
وام
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید ویلا ساحلی در نور میتواند شما را به دریا مشرف کرده تا بتوانید از زیبایی ها و امکانات دریا لذت ببرید. ویلا ساحلی در نور مریت های زیادی را ایجاد میکند که به تعدادی از آنها را شرح خواهیم داد.

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شده تا فروش ویلا ساحلی در نور از رشد بی سابقه ای برخوردار باشد چشم انداز دریا میباشد. مردم بیشتر ترجیح میدهند تا چشم انداز رو به دریا داشته باشند تا رو به جنگل.

صدای امواج دریا برای بسیاری از مردم آرام بخش است. در کنار چشم انداز صدای امواج میتواند آرامش بسیار خوبی را ایجاد کند. با خرید ویلا در نور میتوانید از چشم انداز در کنار صدای امواج دریا بهره ببرید.

ساحل شنی برای تفریح کودکان و همچنین بزرگسالان بسیار مناسب است و میتوانند ساعت ها به بازی با شن های ساحل مشغول شوند. با خرید ویلا ساحلی در نور میتوانید  کودکان خود را به بازی با شن های ساحل ترغیب کنید.

ویلا ساحلی در نور دسترسی بسیار بهتری نسبت به ویلا جنگلی دارد. راه های دسترسی ویلا جنگلی به نسبت ویلا ساحلی چندان مناسب نیست. لازم نیست تا برای دسترسی ویلا ساحلی در نور مسیر زیادی را در فرعی ها طی کنید بلکه با کمی رانندگی به ویلای ساحلی دسترسی پیدا خواهید کرد.

دسترسی به ویلا ساحلی در نور در فصول سرد سال بسیار راحت تر انجام میشود. سرما و یخ زدن سطح جاده مانعی میشود تا نتوانید به ویلا دسترسی پیدا کنید ولی به ویلا ساحلی به راحتی میتوانید بدون اینکه به جاده های فرعی بروید دسترسی داشته باشید.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت ویلا ساحلی در نور نسبت به قیمت ویلا جنگلی بیشتر است پس باید بودجه خود را در نظر داشته باشید. انواع مختلف فروش ویلا ساحلی در نور را در وب سایت املاک کثیری می توانید مشاهده نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()